Współpraca z najlepszymi - to się opłaca!

Nasza firma - mobilna pralnia dywanów z siedzibą w mieście Kostrzyn n/O - jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na terenie województwa lubuskiego oraz południowej części województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli prowadzisz pralnię chemiczną, pralnię wodną lub inny punkt usługowy możesz poszerzyć swoją ofertę o profesjonalne pranie dywanów nie ponosząc żadnego wkładu finansowego. Wiemy wszystko o dywanach shaggy czy wełnianych itp. - masz do czynienia z fachowcami.

Tobie przyniesie to tylko dodatkowy zysk, natomiast my zajmiemy się resztą. Wiemy jak bardzo ważny jest dla Ciebie wizerunek firmy, dlatego jeżeli w swojej ofercie posiadasz już pranie dywanów, jednak nie jesteś zadowolony z jakości usług obecnej Pralni Dywanów, z którą współpracujesz - to my możemy Tobie w tym pomóc i to zmienić. Współpraca z profesjonalistami zawsze się opłaca. Przekonaj się o tym.

Pralnia Dywanów z Kostrzyna n/O - nawiąż z nami współpracę

Kontakt z naszym przedstawicielstem

Chcesz z nami porozmawiać o naszej współpracy? Zadzwoń do nas teraz - udzielimy pełnej odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zgłoś swoją propozycję współpracy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.