Dlaczego warto oddać dywan w nasze ręce?

Zdecydowana większość Klientów, która korzystała z czyszczenia ekstrakcyjnego odkurzaczem na podłodze, w domu, przeszła do naszej pralni. Przekonali się bowiem, że pranie dywanów na wskroś w kąpieli wodnej to najskuteczniejsza metoda.

Nasza Mobilna Pralnia Przemysłowa na bazie kilkuletniego doświadczenia i licznych szkoleń wdrożyła najskuteczniejszą metodę pralniczą - pranie dywanów na wskroś w kąpieli wodnej. Dzięki tej technologii nasza firma oferuje usługę prania dywanów na najwyższym poziomie. W ten sposób staliśmy się jedną z nielicznych pralni dywanów w województwie lubuskim oraz ogólnopolskim rynku, które mogą się tym poszczycić. Jako prężnie działająca firma, na lokalnym rynku, jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pralników Polskich. Ponadto regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach i konferencjach branży pralniczej. Pozwala to nam ciągle podnosić wiedzę w zakresie konserwacji i prania dywanów. Do tego dochodzi możliwy dojazd do Klienta oraz najwyższa jakość usługi jaką jest pranie i czyszczenie dywanów. Wszystko to składa się na zadowolenie Klientów.

Jak wcześniej wspominaliśmy, bierzemy aktywny udział w szkoleniach oraz konferencjach czy eventach związanych z naszą branżą. Zawsze jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami. Wierzymy, że taka postawa korzystnie wpływa na rozwój firmy oraz jakość świadczonych usług. Nie stoimy w miejscu. Przekonaj się sam, że masz styczność z kompetentnymi osobami. Poniżej znajduje się kilka z uzyskanych przez nas certyfikatów.